השקה דיגיטלית

חבילת כוללת להשקה אפקטיבית

עם השקת המיזם, שיווק וקידום מכירות הופכים לעדיפות עליונה ודורשים מיטב הכלים ותשומת הלב.

באקספרטלינק התמחנו בחבילות השקה הכוללות ריבוי מרכיבים המכסים את כל הערוצים הרלוונטיים ונותנים דחיפה מקסימלית למוצר החדש.

מרכיבים המוצעים בחבילת השקה

אתר לקידום המיזם /שרות

בין אם כאתר נפרד או כחלק מאתר השירות הראשי, מפותח דף/ קבוצת דפי קידום הכוללת את המרכיבים הדרושים כדי למשוך לקוחות ולקדם את השירות.

קמפיין אי-מייל

כאחד ממרכיבי המפתח, ובהמתבסס על רשימה קיימת או על כזו שניתן לרכוש, החבילה תכלול משלוח ומעקב אחר סדרה קצרה של מיילים המתמקדים בהשקה ובקידום והשרות.

קידום על בסיס חיפוש (SEO)

קידום בחיפוש אורגני, (SEO) מובנה בחבילה. מתבצעים: מחקר והגדרה ראשונייים של מילות המפתח הנכונות, סנכרונן לתוכן ובדיקת הפוטנציאל לקישורים חיצוניים.

דף Facebook וסדרת פוסטים

פייסבוק מהווה כלי קידום מכירות מרכזי במרבית העסקים המקוונים. כחלק מהחבילה, מעוצב עמוד עסקי תואם אליו מועלה סט פוסטים לקידום המיזם.

קידום ברשת ה- LinkedIn

מיזמי B2B יכולים להפיק תועלת רבה מקידום בלינקדאין, הרשת המקצועית. בהתאם מפותח סט פוסטים וכן קישורים לקבוצות אסטרטגיות כבסיס לקמפיינים עתידיים.

קידום באמצעות מודעות בתשלום

במידה והתקציב מאפשר, ואם נמצא כתורם, קמפיין בתשלום המבוסס PPC (תשלום לקליק בגוגל) ובדומה בפייסבוק נבנים ומופעלים כחלק ממאמץ ההשקה.

תכני השקה לדוגמא

מצגות / וידאו עיסקי

אתרי דוגמא - עיברית

אתרי דוגמא - אנגלית

קידום בווידאו

צור קשר לבדיקת צורכי הפרויקט:

אנא שלחו את דרישות הפרויקט שלכם ואחזור אליכם עם הצעה לקראת יישום אפשרי. אפשר להשתמש בטופס או פשוט לשלוח פרטים לדואר האלקטרוני הבא:

haimb@xpertlink.biz